Jaki program do zarządzania projektami online?

Ogólne pogawędki i dywagacje

Jaki program do zarządzania projektami online?

Postprzez franekk » Wt maja 16, 2017 11:49 am

Jestem w trakcie poszukiwania narzędzia dostępnego online, które może wspomagać zarządzanie projektami w niewielkich zespołach. Podstawowe wymagania jakie powinno spełniać:
- możliwość definiowania projektów;
- możliwość przypisywania osób do zadań;
- sprawdzanie postępów prac;
- zarządzanie dokumentami.
Jeżeli ktoś używa, bądź używał takiego programu (i jest z niego zadowolony) proszę mi polecić.
Ostatnio edytowano Pn sie 28, 2017 10:19 pm przez Jan_J, łącznie edytowano 3 razy
Powód: Temat przeniesiony do działu "Pogawędki", bo nie wiąże się w sposób oczywisty z OpenOffice
NeoOffice 2.2.3, MacOS 10.4
franekk

Re: Jaki program do zarządzania projektami online?

Postprzez adrat » Cz maja 18, 2017 11:11 am

Ja do takich rzeczy wykorzystuję "Bugilo". Bardzo wygodne w użyciu i w miarę łatwe do ogarnięcia w obsłudze. Z tego co się orientuję, można z niego korzystać za darmo, ale są reklamy wszędzie. Ale do przetestowania, czy ci pasuje jest idealne :)
Ostatnio edytowano Pn maja 22, 2017 12:52 pm przez Jan_J, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę o usunęcie linku z podpisu
LibreOffice 4.1.4 Widnows 10. Polecam portal: księgowa praca
adrat

Postprzez pojshe » Pt cze 30, 2017 8:20 am

Ja polecam Wrinke :) Świetny interfejs, wiele opcji i co najważniejsze - działa na wszystkich platformach.
Ostatnio edytowano Pn sie 28, 2017 10:20 pm przez Jan_J, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę o usunięcie linku z podpisu
Sprawdź, co oznacza ból w prawym podżebrzu.
pojshe

Postprzez Bookero » Pn sie 21, 2017 8:39 am

Jeżeli ktoś ma nieco mniejsze oczekiwania od takiego programu, to polecam Trello. Darmowy :P
OpenOffice 3.1 na Windows 7
Bookero

Postprzez unika » Pn sie 28, 2017 3:23 pm

Spróbowałam ten "wrinke" portal ale interfejs, jak dla mnie, jest trochę zagmatwany, polecicie coś jeszcze?
Oto jak pomaga i jakie właściwości ma jaskółcze ziele, warto przetestować ten naturalny składnik na kurzajki!
unika

Postprzez Jan_J » Pn sie 28, 2017 10:18 pm

Wątek stał się zachętą do kryptoreklamy, a jakoś brak w nim wartościowych wypowiedzi. Zamykam.
JJ
LO (5.3|5.4) ∙ AOO 4.1.3 ∙ Python (2.7|3.6) ∙ Unicode 9 ∙ LATEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux 3.x ∙ Fedora ∙ CentOS ∙ SUSE
Jan_J

Powrót do Pogawędki